09 Ağustos 2005

urb olmak istiyorum!


Türkiye’de bugüne dek net ortamında olmayan yeni bir olusum urban 5 (örbınfayf). İçeriği ile, kendine has jargonu ile çok sıkı ve eğlenceli bir site.
Kendileri örbınfayfı şöyle tanımlıyor:
“urban5, öncelikli olarak cinsellik ve ikili ilişkiler hakkında bununla beraber "insana" ait aklınıza gelen her şeyi konuşabileceğiniz, tartışabileceğiniz ve cinsellik konularında çok geniş bir yelpazede bilgi alabileceğiniz, mütemadiyen güncellenen elektronik dergi tadında; bir topluluk sitesidir.
Sitedeki içeriğe ulaşmak için üyelik şartı aranmamaktadır ancak katılımda bulunmak, üyelerle iletişim kurmak için davet edilmiş olmanız gerekir. davet edilmek şahsınıza, içeriden bir üye kadar yakındır.
urban5.com üzerinde sürekli güncellenen, kategorilere ayrılmış
makaleler dışında, kişisel günlükler, çirkin ittifak (eski sevgiliniz hakkında atıp tutabileceğiniz rahat bir ortam), resimli mecmua (porno içeriğe girmeyen fotoğraf veya dijital çalışmalar) ve anketler (elbette yorumları) bölümleri bulunmaktadır. Üyeler günlük dahil her yazılana veya yollanana yorum yapabilme hakkına sahiptir.
urban5.com, bir arkadaşlık sitesi olarak tanımlanamaz. urban5.com, öncelikli olarak kişisel düşünceler ve bilgiler ile diğer topluluk sitelerinde eksik olan iletişime ağırlık vermektedir. Amaç zamanla bireylerin ortak noktalarda buluşarak yakınlaşmasını sağlamaktır.
örbınfayf diye okunur... üyelerine urb(örb) denir... heryerde karşınıza çıkar...”

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home