23 Eylül 2006

Sex eğlencelidir, oynayın [ +18 ! ]


Yukarıda tanıtılan oyun, cinselliğin eğlencesine düşkün bir ekip tarafından yaratılmış. "Great Sex Games" isimli sitelerinde seks ve cinsellik hakkında bilgilendirici videolar, metinler, görseller yayınlıyorlar. Buraya kadar anormal bir durum yok. Çünkü buna benzer sitelerle hepimiz bir şekilde karşılaşıyoruz, belki bir süre takılıp bu sitelerde dolanıyoruz ve sonrasında terk ediyoruz. Buranın iki açıdan farkı var. Birincisi, web ortamındaki güncel uygulamaları kullanmalarındaki başarı. Podcasting, v-log, blog vb. uygulamaları arşiv niteliğindeki içeriğe başarılı entegre etmişler. İkinci farkları ise cinselliğe ait tabu olan konulara yaklaşımlarındaki rahatlık, genişlik, eğlenceli bakış açıları ve sempatik karakterleri. Özellikle yayınladıkları videoları merak edenler "sex is fun" bloglarına girdiklerinde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır.
not: Bu postayla birlikte son üç postanın içeriğine bakıp, blog sahibinin bugünlerde içinde bulunduğu psikoloji hakkında önyargılı yorum yapılmaması rica olunur, bu durumun tamamen tesadüfler sonucunda oluştuğunu bildirir, iyi günler dileriz. :)

link[+18] great sex games dikkat! bu site, sizin cinselliğe bakış açınıza bağlı olarak, rahatsız edici içerik barındırıyor olabilir.
link[+18] "sex is fun" blog dikkat! bu site, sizin cinselliğe bakış açınıza bağlı olarak, rahatsız edici içerik barındırıyor olabilir.

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home